מכירת ציוד לעבודה בגובה

ממונה בטיחות בעבודה

מכירת ציוד לעבודה בגובה

חברת אילן זדה מתמחה במכירת ציוד בטיחות איכותי המאפשר עבודה יעילה תוך מתן הגנה מקסימלית לעובדים.

היכולות שלנו בשילוב ההדרכה והעבודה בפועל, בשילוב עם מכירת הציוד, מאפשרת לנו להתאים את הציוד המתאים והנכון ביותר לכל לקוח, בהתאם למאפיינים שלו.

חברתנו מוכרת את כל מגוון ציוד הבטיחות הנדרש לעבודות בגובה לרבות: רתמות,  קסדות, אביזרי עיגון, אביזרי בלימה ועוד.

הדרכת בטיחות

ציוד לדוגמא

שאלות נפוצות - ציוד לעבודה בגובה

בטיחות בעבודה הוא נושא נרחב שכולל בתוכו שורה של אמצעים המיועדים כולם להבטיח בטיחות העובדים והאנשים הסובבים אותם בזמן עבודה. בתוך כל האמצעים האלה ישנו ציוד בטיחות בעבודה שאולי לא נחשב לחשוב שבהם, אבל בהחלט ליסודי שבהם. מה זאת אומרת לא לחשוב שבהם אבל כן ליסודי שבהם? מהו הציוד שאתם צריכים להעמיד לרשות העובדים שלכם על מנת לשמור על בטיחותם ובטיחות יתר העובדים באזור? מי מגדיר את פירוט הציוד הנדרש? מהו ציוד לעבודה בגובה?

שמדובר במפעל תעשייה או כל מרחב אחר. יחד עם זאת, כשבוחנים את מכלול האלמנטים של שמירה על בטיחות, ציוד בטיחות בעבודה לא יכול להוות את הגורם החשוב ביותר, אך כן את הגורם היסודי ביותר. במילים אחרות, חובה שלכל עובד יהיה את הציוד הנדרש לו על מנת לשמור על בטיחותו, אך קיומו של ציוד זה אינו מספיק לשמירה על בטיחות העובדים. כך למשל, הדרכות בטיחות ושילוט בטיחות נחשבים אף לחשובים יותר, מכיוון שאלו הם הכלים המרכזיים שמאפשרים לשמור אצל העובדים את תודעת הבטיחות בכל עת. אלו הם הכלים שמאפשרים למנוע מהעובד לפתח תודעה של "לי זה לא יקרה". עובדים המגיעים בכל יום לעבודה וחוזרים לביתם בכל יום בשלום, יכולים בקלות לאבד את תודעת הבטיחות במקום עבודתם ומה שיסייע להם לשמר את התודעה הזאת זה לא ציוד הבטיחות שעומד לרשותם, אלא דווקא הדרכות ושילוט בטיחות שיזכירו להם בכל עת כי עליהם לשמור על הבטיחות וגם ילמדו אותם כיצד לעשות זאת.

ציוד בטיחות הוא מונח גג שכולל בתוכו אינספור סוגים של אמצעים המשמשים להבטחת בטיחות העובד עצמו ובטיחות האנשים הסובבים אותו. כך למשל, קסדה, נעלי עבודה גבוהות, משקפי מגן וכפפות עבודה עבות נחשבים לציוד בטיחות בסיסי שבהם חייב כל עובד באתר בנייה או מפעל תעשייה. אבל גם נרתיק כלי עבודה אותו נושא העובד על גופו הוא ציוד בטיחות בהיותו מותאם לכך שכל הכלים המאוחסנים בתוכו, מאובטחים אליו בכל עת כך שאין סכנה כי יפלו ארצה ואולי יפגעו באדם אחר. במקרה של עבודה בגובה ישנו ציוד לעבודה בגובה שייעודי במיוחד לסוג זה של משימות, אך לא רלוונטי לסיכוני בטיחות אחרים. מן הסתם, אנשי מקצוע המתמחים בביצוע עבודות הליבה באתר, כמו למשל מנהלי עבודה, קבלנים ופועלים באתר בנייה או עובדי ייצור במפעל תעשייה, הם אינם אנשי המקצוע שמכירים את עולם ציוד הבטיחות. בניית תכנית וכללי השימוש בציוד הבטיחות במקום כמו גם אחריות על קיומו ותקינותו של הציוד, צריכים כולם להיות מוגדרים על ידי מומחי בטיחות שהוכשרו והוסמכו למטרה זו.

ישנם לא מעט מקומות המציעים שירותי מכירת ציוד לעבודה בגובה. את מרבית הציוד הגנרי תוכלו למצוא בחנויות לאספקה טכנית ובתי עסק המשרתים את הענף שלכם, למשל בתחום הבנייה. יחד עם זאת, ישנם פריטי ציוד בטיחות ייעודיים וייחודיים כמו למשל ציוד בטיחות לעבודה בגובה, שאותם יהיה עליכם להזמין במקומות המתמחים בתחום זה כמו למשל אצלנו באתר "אילן זדה", וגם זאת כמובן על בסיס הגדרות והוראות מדויקות שניתנו לכם על ידי מומחה בטיחות במסגרת תכנית בטיחות שנבנתה עבורכם.

אילן זדה - הכתובת שלך לבטיחות